Nan Shumantla Giron Fenix

Šamanka Nan Shumantla Fenix je mayský strážce času (Aj Q‘ij) a duchovní vůdce z Guatemaly. Je držitelem čestného titulu Oficiální duchovní strážce posvátné knihy Popol Vuh Mayi, která se nachází v Chicagu.

Uspořádala mnoho obřadů mayských posvátných ohňů po celém světě. Její moudrost, předávaná tradičně ústně, zahrnuje učení mayské posvátné knihy Popol Vuh. Nan Shumnantla Fenix je také držitelem diplomu z Naturoapathic a celostní medicíny.
Nan Shumantla se věnuje rovněž mnoha programům na záchranu kulturního a spirituálního dědictví svých předků a je prezidentem Kasa Kame, neziskové organizace, která se věnuje transformaci lidského ducha pomocí alternativních terapií, aktivního vědomí, povědomí o životním prostředí a uměleckého tvoření.

Už několik let cestuje po celém světě a šíří odkaz mayských předků – moudrost posvátného počtu Chol’Qij (známý také jako mayský kalendář) se svým manželem mayským starším Tatem Pedro.

Tata Pedro a Nana Shumantla společně pořádají ceremonie posvátných ohnů na počest Ajaaw (Boha), stvořitele a původce všeho. „Zažeháváme naše posvátné ohně na počest Předků, kteří zde byli před námi. Zažeháváme naše posvátné ohně, abychom požádali o odpuštění naši Matku Zemi. Pořádámě ceremonie, abychom probudili vědomí planety a celé lidstvo.„

Více informací Shuni a její misi najdete na stránkách www.guatemaya.cz.

Videa

Mayský kalendář

Mayský kalendář

Mayská šamanka a strážkyně času Shumantla Giron putuje z Guatemaly po celém světě šířit odkaz mayské spirituality. Dozvíte se o mayském kalendáři a jaké možnosti vám přinese, pokud ho budete využívat ve svém životě.


Komentáře