Dominik Tom Tetik

Dominik Tom měl vše, dobrou práci, peníze, přátele, na první pohled úspěšný vyrovnaný život. Uvnitř sebe chtěl změnu svých pocitů a změnit to co dělal, začít dělat něco více smysluplného pro život na této planetě.

Ono se to nedá udělat jen tak a proto se Dominik rozhodl skončit v zaměstnání  (ukončil svoji kariéru ředitele mezinárodní společnosti ) a  prodat byt. Zbavit se všeho co měl byl první krok. Rok učil na horách snowboarding.  Následoval odjezd do neznámých zemí a setkání s lidmi, kteří se nazývají mezi mayským obyvatelstvem duchovní učitelé.

Po půlročním pobytu se šamanem v Guatemale a každodenní práci na sebepoznání  se Dominik začal věnovat  pouze masážím a dalším možnostem léčby těla a psychiky. O Guatemaya a rituálech se dočtete také na www.guatemaya.cz

V současné době – již 10 let – se Dominik zabývá rituály a psychologií, kineziologií, dělá a učí masáže a práci s energií těla – jako Reiki a šamanské techniky, práce se stíny.

Máte-li zájem o osobní setkání, podívejte se na mé stránky

www.tetik.info

Videa

Stíny

Stíny

Máte chuť změnit něco ve svém životě? Přednáška o tom co v praxi můžeme udělat pro klidnější mysl. Stíny jsou nazývány naše podvědomé programy, které způsobují reakce jako je rozčilování se a hudrání a posuzování. Na přednášce se dozvíte jak s tímto tématem pracovat a dostanete návod na práci sami se sebou.


Komentáře