Těhotenský kruh s Kateřinou Kocanovou 11.10.2018

Publikováno: 11.10.2018

Milé těhulky,
srdečně vás zvu do splečného kruhu. Díky setkávaní se a obklopování těhotných žen můžeme posdílet to, co se teď možná těžko chápe našemu netěhotnému okolí. Vzájemná podpora, inspirace a léčení žen v podobném ladění nám dává sílu.

Propojení s miminkem 

Roste v nás nový život, úplně nový člověk. Tenhle fakt, je opravdu kouzelný, až magický, co myslíte? Věděli jste že se dá s miminkem komunikovat ještě před tím, než příjde fyzicky? A že když je v bříšku můžeme s ním mluvit, jako by byl dospělí? Jak vám tahle komunikace jde?
Někdy se může stát, že nemáme pořádně čas sami na sebe, natož na propojení se s miminkem. Právě proto je tu další těhotneský kruh a tentotkrát s tímhle pro mě tak důležitým tématem. Zastavíme se a spolu si vytovříme prostor pro komunikaci a napojení se, jak na sebe tak na naše milované děti. 
Komunikací s miminkem a následnou vizualizací můžeme ovlivnit, nejen průběh těhotensví, porod ale také spokojenost našeho dítěte která se může linout celím jeho životem. Téměř všechna naše traumata pocházejí z dětství, porodu a z dob kdy jsme byli v bříšku. Proto jako maminky máme úžasný úděl a můžeme hodně ovlivnit to, jaká bude naše další generace na Zemi.

Program: Meditace na zpříomění se a nalazení se na své tělo 
Společné otevření kruhu
Sdílení a odpovídaní na otázky spojné s tímto tématem 
Tanec a lehká auto masáž
Rituál a meditace na propojení se s miminekm 


Co s sebou: Poholdné oblečení
Svíčku na oltář v barvě kterou máš ráda 
Jídlo ke společnému sdílení
Porodní amulet 

Co je to porodní amulet
V průběhu našeho kruhu budou amulety uloženy uprostřed a budou se nabíjet podpůrnou energíí. Tento amluet pak můžeme mít při sobě u porodu a čerpat z něj sílu a porodu žen z kruhu.

Kde: Studio Oblouková 
Vstupné: 250Kč můžeme se i individálně domluvit na výši
vstupného, kdyby bylo třeba :) 
Kdy: 11.10.2018. od 16:00 do 19:00 

Těším se na tebe :) S láskou Kateřina Kocanová