Ženský kruh s Kateřinou Kocanovou 18.10. 2018 Téma: Sdílím své talenty

Publikováno: 04.10.2018

Milé ženy, 
srdečně vás zvu do společného kruhu.
K čemu takové setkání vlastně slouží? Proč bychom se měli scházet jen v ženském kolektivu? Propojení se s žensko energií v nás přináší do našeho života určitou kvalitu. Harmonii, soulad, klid a přijetí. Někdy pro nás může být těžké sdílet náš čas výhradně v ženském společenství. Společně mezi sebou nedokážeme být k sobě upřímné, na místo podpory mezi námi vznikají rozepře. Když se ale sladíme, uzříme, že sami v sobě, v ženství můžeme nalést velkou podporu. Přece jenom jsme ženy, máme podobné nalazení, cítění, vnímání, témata, životní cesty. Už jenom společné setkání a sdílení témat našeho života je léčivé. Už jenom to, že víme, že máme oporu v sesterství, že se nemusíme srovnávat, ale vznájemně se inspirovat.

Téma kruhu je :                                                     

                                                                                "Sdílím své talenty"

Jak moc jsme spokojené s tím co v životě děláme? Známe své dary a talenty a dokážeme je na plno vyjádřit? Je práce která nám přináší finanční stabilitu tou práci, která nás zároveň i baví a naplňuje?

Jaké emoce se ve vás probouzí společně s tímto tématem? Ve mě hluboké, moc se těším se na splečný večer ve kterém posdílíme svoje odpovědi, ponoříme se do sebe a pokud nebudeme znát své dary, objevíme je a splečným rituálem je uvedeme do života. Prací, nebo tvořením trávíme velkou část našeho času. Vnímám, že je opravdu důležité se cítit dobře a v souladu s tím co dělám. Neodkládat své sny a dělat opravdu to, pro co jsme stovřeny. Pokud to ještě nevíme tak hurá na to to objevit.

Program: Meditace na zpřítomnění

                Společné zahájení kruhu

                Odpovídání na otázky

                Tanec a uvolnění

                Rituál “Znám své dary a plně je žiji”

Co s sebou: Obleční ve kterém se cítím krásná a uvolněná

                    Bílou svíčku na oltář (prosím o svíčky s podtácky, nebo svícínky)

                    Jídlo ke sdílení

                    Rituální předmět

Vstupné: 250Kč    

Kde: Klub Propojení Praha 

Kdy: 18.10.2018 v 18:30 až 22:00